حالا «با کی بریم سیزده‌به‌در؟»

این‌جا، توی این وب‌لاگ، قرار و قانون نانوشته‌ای همیشه رعایت شده که مستقیمن حرفی از کار نباشد. اما حالا دوست دارم خرق عادت کنم و از برنامه‌ی عزیز نوروزی گروه‌مان بگویم که به دلیل ساعت نامناسب پخش‌اش مهجور واقع شده؛ خیلی هم مهجور واقع شده که هیچ تقصیر ما نیست، خدا به همه‌ی برنامه‌سازان توفیق کنداکتور مناسب و هماهنگی درست‌ودرمان پخش و هم‌دلی مدیران دل‌سوز را بدهد الهی. «با کی بریم سیزده به‌در» ما هر بامداد، بعد از سین مثل سریال ـ با اجرای محمد سلوکی نازنین و اجرا، نویسنده‌گی و کارگردانی خانم قاضی‌ میرسعید ـ‌ از شبکه‌ی یک پخش می‌شود. میزبان بازی‌گرانی هستیم که خیلی‌هایشان، از جمله پوریا پورسرخ، امین حیایی، هومن سیدی، سیدجواد هاشمی، امیرحسین رستمی و دیگران را در این شب‌هایی که گذشت دیده‌اید احتمالن. تک‌تک بچه‌های پرشان ایده به سهم خودشان سعی کرده‌اند شان چشمان نازنین شما را رعایت کنند که یک ساعت به‌تان با «با کی بریم سیزده به در» خوش بگذرد!
دست‌مریزاد به همه، خدا قوت به حامد جوادزاده‌ و گروه تهیه و کارگردانی‌‌اش، علی نظری و گروه صدا و تصویرش، فرزانه فرشباف‌فرشی عکاس پشت صحنه، گروه تدوین‌مان علی پیله‌ور و مرتضی بوربوری، منشی صحنه و برنامه‌ریزمان فاطمه جعفری‌زاده، گروه تحقیق، ایده و نویسنده‌مان، هادی خرسند و گروه تولیدش و عبدالله روا مجری برنامه، ترانه‌سراها، آهنگ‌ساز، نوازنده‌ها و کلن همه‌ی آن‌هایی که در تیتراژ پایانی برنامه اسامی نازنین‌شان را می‌بینید. فیدبک‌های‌تان را، هر چه که باشد، روی چشم‌مان می‌گذاریم که لایق بهترین‌هایید.
عکس یادگاری آخر ضبط با کی بریم سیزده به در، رحیم نوروزی، 4 صبح ـ عکس: فرزانه فرش‌باف‌ فرشی

پ. ن: تیتراژ آغازین، با صدای رسول پویان و ترانه‌ی کامران بهرامی/ تیتراژ پایانی، با صدای سینا بهداد و ترانه‌ی عبدالله روا
/ 0 نظر / 66 بازدید